Teamplayersproject

<-- Terug naar alle teamplayersprojecten

Organisatie StudentenSport
Bedrijfsnaam: De Haagse Hogeschool - Campus Student Life & Sports
Contactpersoon: Ellen van der Weijden

Omschrijving van het project


Campus Student Life & Sports van De Haagse Hogeschool.
Je kunt bij team Campus Student Life & Sports terecht voor alles rondom studentensport, studentenverenigingen en community in Den Haag en op De Haagse Hogeschool, evenementen en studentenleven. We organiseren leuke activiteiten voor studenten die bijdragen aan de studentenervaring op De Haagse.
Je vindt het kantoor van Campus Student Life & Sports aan het Johanna Westerdijkplein 66 (tegenover de hoofdingang van De Haagse).

Studentensport op en voor De Haagse Hogeschoolstudenten (verder) ontwikkelen en uitvoeren is de belangrijkste taak van de adviseur Studentensport en de Teamplayers. De Teamplayers ontwikkelen een eigen activiteitenplan voor het hele jaar en gaan direct zelfstandig aan de slag met de uitvoering hiervan. Dit kan een toernooi zijn, een clinic, maar ook demo's, uitjes, etc. Creativiteit is gewenst! Alles ter promotie en ontwikkeling van de hogeschool studentensport.
Het resultaat is het zelfstandig ontwikkelen en uitvoeren van 5 - 10 sportieve activiteiten in en rondom de Haagse voor studenten, het hele jaar door. Het TP team kan daar een eigen invulling aan geven. Daaraan verbonden zit ook de promotie (social media, flyeren), contacten met derden, registratie aanmeldingen etc, dus van A tot Z).

Campus Student Life & Sports is tevens een informatiepunt voor studenten. Studenten komen langs met vragen of ideeen over studentensport/-leven en of het kopen van een sportpas. Je staat dus rechtstreeks in contact met je doelgroep.

Welke uitvoerende werkzaamheden kunnen Teamplayers vanaf dag 1 al oppakken?


We hebben buiten de hoofdingang van de Haagse Hogeschool hoofdlocatie een eigen ruimte (Campus Student
Life & Sports)
We zijn een klein team (3 vaste medewerkers). Teamplayers zijn direct inzetbaar op de volgende
werkzaamheden:
-Verkoop sportpassen aan studenten die langs komen
-Te woord staan/ vragen beantwoorden studenten over sport
-Social media
-Sport in beeld: challenges bedenken en uitvoeren in atrium
-Communicatiemiddelen maken/verspreiden (folders, posters, narrowcasting)
-Introductie activiteiten voor studenten ondersteunen

Op welk terrein ligt het zwaartepunt van uw opdracht ?


1. Ontwikkelen, organiseren, evalueren sportevenement(en)

Wat is het concrete eindresultaat dat u in juni opgeleverd wilt zien?


• meerdere (herhaalbare) sportevents met succesvolle deelname door studenten.
• Groei bekendheid van sportmogelijkheden bij studenten.
• Een goed bezocht sportaanbod op de HHS: groeiend aantal sportpashouders

Benoem een aantal concrete tussenproducten die Teamplayers in de periode september-juni moeten opleveren.


Omdat de teamplayers meerdere events mogen organiseren kunnen ze per event leren en verbeterslagen
maken voor het volgende evenement. Tussenproducten zijn:
-Plan van Aanpak met actielijst
-Draaiboek
-Evaluatie (eigen en bij studenten)

Omschrijving van de verschillende werkzaamheden van Teamplayers


Ontwikkelen en zelfstandig uitvoeren van 10 sportieve activiteiten in en rondom de Haagse voor studenten, het hele jaar door. Dit kan een volleybal toernooi zijn, een hoela hoep cursus of een schaatsuitje, Elke team kan daar een eigen invulling aan geven. Daaraan verbonden zit ook de promotie (social media, flyeren), contacten met derden, registratie aanmeldingen etc, dus van A tot Z).